Šalto spaudimo linų sėmenų aliejus 250ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: LI250
  240
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

   Šalto spaudimo linų sėmenų aliejus 250ml.

 •  Linų sėmenų aliejus buvo žinomas jau senovėje. Ir šiais laikais linų sėmenų aliejus yra žinomas ir labai vertinamas visame pasaulyje. Nuo seno jis vartojamas ir Lietuvoje.
  Mūsų gaminamas šalto spaudimo linų sėmenų aliejus pripažintas Tautinio paveldo produktu.

  „Senosios aliejinės“ šalto spaudimo linų sėmenų aliejus gaminamas šalto presavimo būdu tik iš aukščiausios kokybės, kruopščiai atrinktų bei išvalytų iki 99,5 - 99,9% linų sėmenų ir filtruojamas per medvilninį audeklą. Taip pagamintas linų sėmenų aliejus išsaugo visas savo naudingas savybes.Ypatingą dėmesį skiriame žaliavos kokybei - įvertiname ne tik atitikimą kokybiniams rodikliams, bet ir skonį bei kvapą. Žaliavą perkame tik po bandomojo spaudimo.

  Pagrindiniai linų sėmenų aliejaus komponentai yra nesočiosios riebiosios rūgštys – alfa linoleno (Omega-3) 56,15 % bei linolo 14,20 % (Omega-6) ir oleino iki 18,81 % (Omega-9). Omega-3 šalto spaudimo linų sėmenų aliejuje yra daugiau negu žuvų taukuose ir daugiausiai negu bet kuriame kitame produkte.
  Šio aliejaus negalima naudoti kepimui. Vartoti šalto spaudimo linų sėmenų aliejų galite su bet kuo – šis aliejus suteiks nepaprastą skonį daržovių salotoms, košėms, bulvių patiekalams, mėsos troškiniams, įvairiems padažams, raugintiems kopūstams, silkei, varškei, jogurtui, kefyrui ir kt.
  Šalto spaudimo linų sėmenų aliejus plačiai naudojamas ir namų kosmetologijoje.